transparent
rgba(3,37,34,0.77)

Kalite

Keşfet

MARNYS KALİTE VE PROFESYONELLİKTİR

MARNYS® için kalite esastır ve bu amaçla, nihai üründe mükemmelliğe ulaşmayı açıkça hedefleyen, son derece kontrollü ve kapsamlı araştırma, geliştirme ve üretim süreçleri yürütürüz. Kalite standartlarımız ve en son teknolojiye sahip tesislerimiz, dünyadaki en yüksek sıhhi standartların çok üzerindedir.

MARNYS®, 50 yılı aşkın süredir, doğal kalite ilkelerine uygun olarak, bu sektörde kendisini en kaliteli doğal ürün tedarikçilerinden biri olarak konumlandırmak için her geçen gün çalışmaktadır.

rgba(3,37,34,0.77)

ULUSLARARASI SERTİFİKALI KALİTE

Ürünlerimizin araştırma, geliştirme ve üretimi, dünya çapında kabul görmüş katı kalite ve gıda güvenliği standartları altında ve yürürlükteki mevzuata uygun olarak yürütülmektedir.

MARNYS® kalitesi, aşağıdaki sertifikalar sayesinde dünya çapındaki en talepkar kuruluşlar tarafından garanti edilmektedir:

Organik ve doğal ürünlerin sertifikalandırılmasında uluslararası prestijli kuruluşlardan biri olan TOPRAK DERNEĞİ tarafından verilen bu mühürler, organik tarımdan elde edilen bileşenlerin kullanımını, çevre dostu ve insan sağlığına saygılı üretim ve dönüşüm süreçlerinin kullanımını garanti etmektedir. , doğal kaynakların sorumlu kullanımının yanı sıra.

MARNYS, gıda takviyeleri için 21 CFR Bölüm 111 yönetmeliklerine göre SGS sertifikasyon kuruluşu tarafından GMP sertifikalıdır. Tüm MARNYS tesisleri, süreçleri ve kalite yönetim sistemi, formülasyonların kalitesini ve güvenliğini garanti eden GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartları kapsamında tatmin edici bir şekilde denetlenir. Ayrıca en katı ve en iyi hijyen, sıcaklık, basınç ve nem koşullarının yanı sıra kalıcı mikrobiyolojik testleri de garanti ederler.

MARNYS, aşağıdaki dozaj formlarında gıda takviyeleri ve diyetetik ürünlerin üretimi ve paketlenmesi için uluslararası sertifikasyon kuruluşu SGS tarafından verilen IFS Gıda Sertifikasyonuna en üst düzeyde sahiptir: sert ve yumuşak jel kapsüller, toz ve oral sıvılar.

MARNYS Kalite Yönetim Sistemi, diyet ürünleri ve gıda takviyelerinin araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi için geçerli olan ISO 9001:2015’e göre Lloyd’s Register Quality Assurance tarafından onaylanmıştır. Bu nedenle Kalite Politikası ile Kalite ve Gıda Güvenliği Hedeflerine uyum garanti edilmektedir.

MARNYS Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Politikasına uygunluğun garanti edildiği diyet ürünleri ve gıda takviyelerinin araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi için geçerli olan ISO 14001:2015 Standardına göre Lloyd’s Register Quality Assurance tarafından onaylanmıştır.

Tıbbi cihazlar için ISO 13485:2016 Standardına uygun bir Kalite Yönetim Sistemi, mevzuata uygunluğun yanı sıra ürünün kalitesini ve güvenliğini sağlar. Bu Standardın uygulanması, güvenli ve etkili sıhhi ürünler sağlamak için kalite prosedürlerinin varlığını kanıtlar.

MARNYS, şirketimizi uluslararası lojistik zincirinde güvenilir bir ortak olarak onaylayan gümrük makamları tarafından verilen Yetkilendirilmiş Yükümlü (AEO) sertifikasına güvenmektedir.

Organik ürünler hattı, organik ürünlerin üretimi ve etiketlenmesine ilişkin 834/2007 sayılı Yönetmelik uyarınca Murcia Bölgesi (İspanya) Organik Tarım Konseyi tarafından onaylanmıştır.

MARNYS üretim tesisi, prestijli ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından denetlendi ve tatmin edici sonuçlar şirketin ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri’nde pazarlamasını sağladı.

KONTROLLÜ ÜRETİM SÜREÇLERİ

Şirketimizin başarısının anahtarı, her düzeyde kaliteyi aramak ve sağlamakta yatmaktadır. Kalite politikamız, tüm üretim aşamalarının kapsamlı ve doğrulanmış kontrolünü gerektirir: hammadde seçimi, araştırma, geliştirme, üretim, paketleme ve sevkiyat. Böylece tüm hammaddelerin menşei, üretim sürecindeki her aşamanın kontrolü ve maksimum ürün güvenliği garanti altına alınabilir.

BUNU NASIL BAŞARIYORUZ?

Sadece en iyi malzemeler

Yalnızca aşağıdaki kriterleri karşılayan hammaddeleri arar ve seçeriz:

BSE FREE
EFEKTİF
STANDARDİZE MALZEMELER
DOĞAL
BESLEYİCİ
SAF
ORGANİK
SAĞLIKLI
KONTROLLÜ VE TANIMLANMIŞ ALERJENLER

KALİTE KONTROL

Hammaddeler, tasarımdaki formüller, üretim aşamaları, ambalaj malzemesi ve bitmiş ürün üzerinde kalite kontrol yapılır.

Tedarikçi denetim süreçlerinden titizlikle seçilen tüm hammaddelerimiz, tüm özel gereksinimleri karşılayıp karşılamadıklarını kontrol etmek için bir dizi analize tabi tutulur. Kalite Kontrol ekibi, aktif bileşenlerin belirlenmesinin yanı sıra bileşenlerin olası kontaminasyonunu ve tağşişini kontrol etme konusunda uzmanlaşmıştır.

Yüksek nitelikli profesyoneller ve uzmanlar, tüm üretken süreç boyunca özel analizler ve kalite testleri gerçekleştirmek için en son teknolojileri uygular.

Bir ayda 6.000’den fazla bireysel hammadde, malzeme ve bitmiş ürün analizi yapılabilir.

DOĞRULAMA VE KONTROL

Kendi teknolojik olarak gelişmiş kalite kontrol laboratuvarımız tarafından bireyselleştirilmiş denetimler, ekiplerimizin kalite kontrolünü hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.

GARANTİ VE GÜVENLİK

Güvenlik ana değerlerimizden biridir. Bunu garanti etmek, en yüksek kalite standartlarına uygunluğu sağlamak için zorunlu denetimler ve denetimler altında kapsamlı süreçler gerektirir.

DOKÜMANTASYON VE İNOVASYON

İnsan ekibimiz, tüm bilimsel ve beslenme gelişmelerini yakından takip eden diğer yüksek nitelikli profesyonellerin yanı sıra ilaç, kimya ve beslenme profesyonellerinden oluşmaktadır. Her alanda mükemmelliği ve yeniliği teşvik etmek için insan sermayemizin sürekli eğitimi vardır. Ürünlerin sunulduğu dozaj, kontrastlı ve yayınlanmış klinik çalışmalara dayanmaktadır. Bilimin en iyi formüllerin hizmetinde olması gerektiğine ve bunun da en kaliteli ürünlerle sonuçlanacağına inanıyoruz.

Kontrollü üretim süreçlerinin şeması

VİZYONER FORM

Bu tek doz formatı, ampuller ve şuruplar gibi diğer sıvı formatlara göre bir ileri adımı temsil eder ve diğer geleneksel formatlara kıyasla sayısız faydaya sahiptir: bu, daha iyi biyoyararlanım ve daha hızlı emilim sağlar, son ürünün kalitesini perspektif açısından iyileştirir. mikrobiyolojik stabilite, aktif bileşenlerin korunması ve doku, renk veya koku gibi fiziksel ve kimyasal parametreler.

Diğer faydalarının yanı sıra, tek dozluk içilebilir flakon, özellikle çocuklara veya yaşlılara verildiğinde içeriğin kolay, rahat, temiz ve güvenli bir şekilde uygulanmasına da yardımcı olur.

TEK DOZ, İÇİLEBİLİR FORMAT: FAYDALARI

MARNYS®’in ayırt edici değerlerinden biri, tüketici ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çeşitli formatlardır: bitkisel kapsüller, yumuşak jel kapsüller, kontrollü salımlı kapsüller, şuruplar, spreyler ve yüksek absorpsiyon ve biyoyararlanım formüllerine sahip içilebilir şişeler. MARNYS®’in girişimci ruhu ve yenilik ve araştırma arzusu, içilebilir şişelerimizi geliştirerek piyasadaki mevcut tek doz formatını geliştirmek için belirleyici olmuştur.

MARNYS® şu anda Avrupa’daki en büyük içilebilir şişe üreticisi ve dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Bu formatta geliştirilen yüze yakın referansı ve saatte 60.000 flakon üretim kapasitesi ile MARNYS®, tüketicilerin deneyimlerinin iyileştirilmesine, sağlıklarına ve yaşam kalitelerine özen gösterilmesine katkıda bulunur.

İÇİLEBİLİR SAĞLIK

DOĞRU DOZAJ

Formüllerimizdeki etken maddelerin miktarının güvenli bir şekilde verilmesini sağlar.

STABİLİZASYON

Kontrollü sıcaklık, nem ve basınç koşullarında dolum işlemi sayesinde değişiklik yapılmadan tek doz formül.

KORUMALI FORMÜL

Işık, oksidasyon ve dış kirlenmeye karşı bariyer etkisi.

%100 HİJYENİK

Dağıtıcılardan, bardaklardan veya kaşıklardan kaçınmak için tek doz.

ETKİLİ DOZ

Aktif bileşenlerin uygulanmasında eşitlik, aşırı dozdan veya etkisiz dozlardan kaçınılması.

KOLAYCA TAŞINABİLİR

Günlük yaşama uygun, çantalarda veya sırt çantalarında her an, her yerde rahatlıkla taşınabilen tek dozluk format.