transparent
rgba(11,37,90,0.65)

İnovasyon

Keşfet

1968’DEN BERİ SAĞLIK VE DOĞAL KOZMETİKTE İNOVASYON

Formülasyonlarımıza ulaşmak için bilimsel değer esastır ve bu nedenle inovasyon, iş projemizin anahtarıdır.

Bilimin en iyi formüllerin hizmetinde olması gerektiğine ve bunun da en kaliteli ürünlerle sonuçlanacağına inanıyoruz.

Aslında, Ar-Ge ve Geliştirme’ye olan sıkı bağlılığımız, tarihimiz boyunca ve her yıl, Endüstriyel Teknoloji Geliştirme Merkezi tarafından Teknolojik Yenilik Projesi Ödülü ve Avrupa tarafından şirketlere uygulanan araştırma ödülü gibi farklı kabullerle tanınmıştır. Murcia İş İnovasyon Merkezi, diğerleri arasında.

rgba(233,238,238,0.79)

KURUM VE ÜNİVERSİTELER İLE İŞBİRLİĞİ

Ar-Ge’ye, insan, teknik ve lojistik ekibimizin sürekli eğitimine yatırım yapmaya ve araştırma programları ve kürsülerinde kurumlar ve farklı üniversitelerle işbirliği yapmaya sıkı sıkıya bağlıyız.

Yeni ürünler, süreç inovasyonu ve bilgi ve iletişim teknolojileri alanında İspanya Bilim, İnovasyon ve Üniversiteler Bakanlığı tarafından onaylanmış birkaç Ar-Ge projemiz var.

2017’den beri CSIC (İspanyol Ulusal Araştırma Konseyi) gibi bilimsel kurumlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz ve arıcılık kökenli bileşenlerin karakterizasyonu gibi olağanüstü projeler yürütüyoruz.

Gıda sektöründe Ar-Ge+i üzerine bahis yapan Teknolojik Merkezlerin yanı sıra inovasyon yoluyla rekabet gücümüzü artırmak için çalışıyoruz.

Şubat 2022’de Murcia Bölgesi’ndeki üç büyük üniversiteyi bir araya getiren ilk kürsü olan ‘Murcia Innova Ekosistemi’ (EMURI) Üniversiteler Arası Kürsüsü kuruldu: Murcia Üniversitesi (UMU), Cartagena Politeknik Üniversitesi (UPCT) , ve San Antonio de Murcia Katolik Üniversitesi (UCAM).

MARNYS, Bölge’de bu Başkanlığa katılan ilk şirketlerden biridir ve böylece bir patron şirket haline gelmiştir.

Daha fazla bilgi için.

2017’den beri MARNYS®, eğitim faaliyetlerini, bilginin pratik uygulamasını ve yeniliği teşvik eden Politécnica de Cartagena Üniversitesi (UPCT) Başkanlar Ağı’nın bir üyesidir. Ayrıca 2019 yılında şirketimizin araştırma, geliştirme ve projeksiyon faaliyetlerindeki işbirliğini ve gidişatını takdir eden UPCT Başkan Ağı ile şirket arasındaki işbirliğinden dolayı onur ödülüne layık görüldük.

Bu üniversite Başkanı MARNYS® – UCAM’ın (Universidad Católica San Antonio de Murcia) 2018’den bu yana hedefleri arasında, yeni ürünlerin oluşturulması için araştırma çalışmaları geliştirmek, bileşenlerin ve ürünlerin etkinliğini gösteren klinik çalışmalar yürütmek ve planlama yapmak yer almaktadır. Ar+Ge+i projeleri. Örneğin, MARNYS-UCAM Sandalye, spor performansını iyileştirmek amacıyla kontrollü salım sağlayan özel bir β-alanin formülü olan BETAFOR3MAX®’ı geliştirmiştir.

Daha fazla bilgi için.

İspanyol Bilim ve Yenilik Bakanlığı’na bağlı ve İspanyol şirketlerinde yenilikçiliği ve teknolojik gelişmeyi destekleyen bir kamu kuruluşu olan Endüstriyel Teknoloji Geliştirme Merkezi (CDTI), laboratuvarımızın birçok yüksek yenilikçi projesini değerlendirdi ve onayladı.

İNOVATİF TESİSLER VE TEKNOLOJİ

Günümüzde, Martínez Nieto S.A. – MARNYS® tesisleri, Avrupa’daki doğal beslenme ve kozmetik endüstrisinde teknolojik olarak en gelişmiş tesislerden biridir.

 • 23.500 m²’den fazla.
 • Gıda takviyeleri, doğal kozmetikler ve sertifikalı organik ürünler üretimi için İspanya ve Avrupa’daki en eksiksiz laboratuvarlardan biri.
 • Tüm ürünleri en sıkı kalite, güvenlik ve hijyen koşullarının yanı sıra kontrollü sıcaklık, nem ve basınç seviyeleri altında – kalıcı mikrobiyolojik testlerle – geliştirmek için tüm tesisler GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartları altında kalifiye ve doğrulanmıştır. nihai ürünün etkinliği.
 • 2014 ve 2018 yıllarında üretim tesisimiz FDA (ABD Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından başarıyla denetlenmiştir.

Tesislerimiz şunlardan oluşur:

 • Yeni formülasyonlar ve ürün fikirleri için Ar-Ge ve Geliştirme pilot tesisi
 • Analitik hazırlık laboratuvarı
 • Mikrobiyoloji laboratuvarı
 • Stabilite odaları
 • Saflık ve kimliğin doğrulanması için enstrümantal analiz laboratuvarı
 • Duyusal değerlendirme laboratuvarı
 • Fiziksel-kimyasal test laboratuvarı