transparent
rgba(0,0,0,0.49)

Marnys’i Keşfet

Keşfet

MARTÍNEZ NIETO S.A. LABORATUVARLARI – MARNYS®

Sizin için doğayı teknolojiyle buluşturduk.

Martínez Nieto S.A., MARNYS® markası altında gıda takviyeleri, doğal kozmetikler, uçucu yağlar ve sağlıklı ve sporcu beslenmesinde uzmanlaşmış bir İspanyol laboratuvarıdır. 52 yılı aşkın deneyime ve 400’den fazla ürüne sahibiz. Kalitemiz, ürünlerimizi 4 kıtada 60’tan fazla ülkede pazarlamamızı sağlayan GMP veya ISO gibi sertifikalarla dünya çapında en zorlu kuruluşlar tarafından garanti edilmektedir.

Etkili doğal ürünler sunma taahhüdümüz MARNYS®’in sürekli büyümesini sağlamıştır.

rgba(0,0,0,0.48)

MARNYS® felsefesi, Doğal Kalite sloganı altında kalite, mükemmellik ve yenilik ile eş anlamlı olan doğal ürünler sunmaya odaklanır. Daima araştırma, geliştirme, sosyal sorumluluk ve çevreye saygı üzerine bahse gireriz.

MİSYON

Tüketicilere en yüksek kalite standartlarına göre üretilmiş, en yüksek etkinliğe sahip gıda takviyeleri ve doğal kozmetikler sağlayarak yaşam kalitesini iyileştirmeye yardımcı olmak.

VİZYON

İnsanların yaşam kalitesini iyileştirmeye katkıda bulunan, etkinliği kanıtlanmış doğal ürünlerin geliştirilmesinde ve ticaretinde lider olmak.

DEĞERLER

MÜŞTERİ ODAKLILIK
ETİK İLKELER
İNSAN EKİBİMİZİN GELİŞİMİ
SOSYAL TAAHHÜT
KALİTE
TEKNOLOJİ VE GELİŞTİRME
ÇEVREYE SAYGI

NE YAPIYORUZ?

Bilimsel titizlik ve en yüksek kalite standartlarına dayalı doğal ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesi yoluyla insanların refahını ve güzelliğini önemsiyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

Ürünlerimizin geliştirilmesi için kaliteli ve biyolojik değeri yüksek hammaddeler kullanılmaktadır. Üretim sürecinde, biyoyararlanımı iyileştirmek için çalışırken aktif bileşenlerine zarar vermemeye özen göstererek bilimsel prosedürler uyguluyoruz. Tüm bunlar, diğer yüksek nitelikli profesyonellerin yanı sıra en ileri teknoloji ve eczacılar, kimyagerler ve beslenme uzmanlarından oluşan bir ekiple.

MARNYS®

Sizinle ilgilenmek için doğa ve bilimi bir araya getiriyoruz.