transparent
rgba(49,12,68,0.8)

Global’de Marnys

Keşfet

DÜNYADA MARNYS®

Yüksek kaliteli ve etkili, organik ve doğal ürünler geliştirme konusundaki tüm titizlik ve özveri, büyük uluslararası tanınırlığa çevrilmiştir.

MARNYS®, farklı kalıcı dağıtım ağları ile 60’tan fazla ülkede geniş bir uluslararası varlığa sahiptir.

Uluslararası bir oyuncu olarak şirketin cirosunun yaklaşık %75’i Orta Doğu, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya ve Fransa gibi Avrupa ülkeleri gibi uluslararası pazarlardan gelmektedir. MARNYS® markası Suudi Arabistan veya Kuveyt gibi Arap ülkelerinde referans ve pazar lideridir.

Yıllar içinde, çalışma ve farklı ülkelerdeki düzenlemelere uyum konusunda kendi ekibimize sahip olarak, tüm uluslararası düzenleme, etiketleme, dozaj ve formülasyon standartlarına uyumumuzu pekiştirdik. Ürün etiketlemesi 60’tan fazla dilde yapılmaktadır.

rgba(49,12,68,0.8)

ULUSLARARASI FUAR VE ETKİNLİKLER

Her yıl 4 kıtada en prestijli uluslararası fuar ve etkinliklere katılımımız sayesinde MARNYS® markasını ve değerlerimizi tüm dünyaya taşıyoruz. Bunlardan bazıları VitaFoods Europe, VitaFoods Asia, Arab Health (Dubai), ExpoWest (California) veya dünyanın en büyük farmasötik etkinliği olan CPHI’dir.

MARNYS® stantlarından gıda takviyeleri, doğal kozmetikler, spor beslenmesi ve uçucu yağlar alanındaki öncü ürünlerimizi ve yeniliklerimizi tüm katılımcılara gösteriyoruz, ayrıca uluslararası büyüme ve gelişmemizi sürdürmek için sektörden insanlarla toplantıları teşvik ediyoruz.

Asya-Pasifik’te yolumuzu genişletiyoruz

MARNYS, Vitafoods 2022’de nutrasötiklerdeki en son yenilikleri sergiliyor

Vitafoods Europe ve CPhI Worldwide International