1. Anasayfa
  2. Marnys'ten Yenilikler
  3. Uluslararası Fuar & Etkinlikler
  4. MARNYS, Vitafoods 2022’de nutrasötiklerdeki en son yenilikleri sergiliyor

MARNYS, Vitafoods 2022’de nutrasötiklerdeki en son yenilikleri sergiliyor

Vitafoods Europe, nutrasötik endüstrisi için ana küresel etkinliktir ve MARNYS® – Martínez Nieto, S.A., 10-12 Mayıs tarihleri ​​arasında Cenevre’de L80 Standında 2022’ye şahsen katılıyor.

İspanyol gıda takviyeleri ve doğal kozmetik laboratuvarı, sağlığı ve güzelliği doğal olarak desteklemek için tasarlanmış en kaliteli ürünlerini sergiliyor.

Her yıl 120’den fazla ülkeden 25.000’den fazla endüstri uzmanını kendine çeken Vitafoods Europe, ağ oluşturma, işbirliği ve yenilik için bulunmanız gereken yerdir.

MARNYS’nin nutrasötiklerdeki en son yenilikleri arasında lipozomal teknoloji veya tüketici ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çeşitli formatlar arasında tek dozluk içilebilir flakonlar yer alır.

Nutrasötik marka, ziyaretçilerin şirketin ürün kataloğuna erişebileceği sanal sergi olan Vitafoods Insights’ta da yer alıyor.

Avrupa’nın en büyük içilebilir şişe üreticisi

1968 yılında kurulan MARNYS – Martínez Nieto S.A., Avrupa Birliği’ndeki en büyük besin takviyeleri, vitaminler, kozmetik ve uçucu yağlar ve kozmetik üreticilerinden biridir.

Aynı zamanda dünyadaki en büyük arı sütü ve propolis bazlı bakım ürünleri üreticisinden biri ve Avrupa’nın en büyük içilebilir flakon üreticisidir.

Doğa ve bilimi bir araya getirmek

66’dan fazla ülkedeki dağıtım ağları ile MARNYS uluslararası varlığı, yüksek nitelikli bir ekibin ve tüm uluslararası düzenleme, etiketleme, dozaj ve formülasyon standartlarına uyarlanmış en kaliteli ürünlerin sonucudur.

MARNYS, Doğal Kalite sloganı altında 54 yılı aşkın bir süredir mükemmellik, yenilik ve verimlilik ilkelerine en iyi takviyeleri ve doğal kozmetikleri sunmak için sadık kalmıştır.

Sosyal ağlarda paylaşın

En çok okunanlar

En Yeniler