1. Anasayfa
  2. Marnys'ten Yenilikler
  3. Sosyal Sorumluluk Projeleri
  4. ‘Ona süt bıyığı boya’ kampanyası için 800 litre süt bağışladık.

‘Ona süt bıyığı boya’ kampanyası için 800 litre süt bağışladık.

  • Cartagena’dan gıda takviyesi laboratuvarı, hiçbir çocuğun bu temel üründen mahrum kalmaması için gıda bankası ve Cartagena Belediye Meclisi’nin girişimine katıldı.
  • Şirket, süt toplama noktaları ve bağışlar aracılığıyla çalışanların dağıttığı miktarı iki katına çıkardı.

Gıda takviyeleri ve doğal kozmetik laboratuvarı MARNYS – Martínez Nieto S.A., gıda bankası ve Cartagena Belediye Meclisi tarafından düzenlenen “Ona süt bıyığı çiz” dayanışma kampanyası için 800 litre süt bağışlamayı başardı.

Girişimin amacı, özellikle okul kantinlerinin kapalı olduğu yaz aylarında hiçbir çocuğun bu temel günlük gıdayı tüketmemesini sağlamaktır. Bunu desteklemek için MARNYS, Cartagena’daki Polígono de Los Camachos’ta bulunan tesislerinde süt ve süt satın almak için bağışlar için bir toplama noktası ayarladı.

15 Haziran’daki dayanışma kampanyasının sonunda şirket, çalışanlarının bağışlarını ikiye katladı.

‘MARNYS HEALTHY’ ve ‘MARNYS COMMUNITY’ Kurumsal Sosyal Sorumluluk programlarının bir parçası olarak MARNYS – Martínez Nieto S.A., en dezavantajlı kişiler de dahil olmak üzere tüm insanların sağlığını ve esenliğini teşvik etmeye ve korumaya yönelik eylemleri teşvik eder ve iyiliğin yararlarını teşvik eder. sağlık ve beslenme alışkanlıkları.

Sosyal ağlarda paylaşın

En çok okunanlar

En Yeniler