1. Anasayfa
  2. Marnys'ten Yenilikler
  3. Uluslararası Fuar & Etkinlikler
  4. Vitafoods Europe ve CPhI Worldwide International

Vitafoods Europe ve CPhI Worldwide International

MARNYS® – Martínez Nieto S.A., Mayıs ayı boyunca sırasıyla beslenme ve ilaç endüstrilerindeki en önemli fuarların sanal toplantılarına katıldı.

  • Yüz yüze etkinlikler Ekim ve Kasım 2021’de yapılacak.
  • MARNYS® – Martínez Nieto S.A.’nın her yıl katıldığı başlıca uluslararası ticaret fuarlarından ikisi, 2021 edisyonlarına sanal etkinliklerle yeniden başladı.

Yılın son çeyreğinde gerçekleşecek olan ve geçtiğimiz yıl Covid-19 durumu nedeniyle iptal edilen veya yeniden planlanan yüz yüze etkinlikler öncesi online toplantılardır.

MARNYS® Vitafoods Insights 2021’de

MARNYS® – Martínez Nieto, S.A., sağlık ve beslenme sektörünün en önemli ticaret fuarlarından biri olan Vitafoods Europe 2021 öncesi online toplantı olan Vitafoods Insights’a 10-13 Mayıs tarihleri arasında katıldı

MARNYS®, uluslararası sağlık ve beslenme sektörünün önde gelen 1.250 firmasından 25.000’in üzerinde ziyaretçiyi bir araya getiren VirtualExpo sanal fuarında kendi sergi alanı ile ürünlerini sergiledi. Amaç, sektör içinde ilişkiler geliştirmek ve yenilikçi ve kaliteli ürünler hakkında ilk elden bilgi edinmektir.

Vitafoods Europe 2021’in yüz yüze edisyonunun 5-7 Ekim tarihleri arasında Cenevre, Palexpo’da gerçekleşmesi planlanıyor. MARNYS®, yeni ürünlerimizi ve en son yeniliklerimizi sergilemek için Cenevre’de bir stand ile yer alacak. Gelin ve L80 standında bizi ziyaret edin. Hibrit bir format olarak, sanal katılım 4-8 Ekim tarihleri arasında planlanıyor.

MARNYS® CPhI 2021’de Keşfedin

Benzer şekilde, 17-28 Mayıs arasında seçimler, 9-11 Kasım Milano’da yapılması gereken seçimler Dünya çapında tercih edilen bir seçenek olan CPhI Discover Uluslararası Fuarı’na katılıyoruz.

CPhI, ilaç endüstrisinin tüm sektörlerinden profesyonellerin sektöründeki en son eğitimleri keşfetmek için sanal bir buluşma noktasındadır.

MARNYS®, sergilenmek için sergilenmek için bir sergina sahiptir.

İlaç ürünki 100’den fazla şirketten 13.700 hakkında, potansiyel ortaklar veya müşterilerle ilgili ve sektördeki en büyük ürünler, çözümler ve hizmetler ilk elden bilgi konusunda bu sanal toplantıda buluşuyor.

MARNYS®, dünya çapında 60’tan fazla ülkede Uluslararası Oyuncu

MARNYS® – Martínez Nieto S.A., farklı kalıcı dağıtım ağları ile 60’tan fazla ülkede geniş bir uluslararası varlığa sahiptir.

Uluslararası bir oyuncu olarak MARNYS® markası, Orta Doğu, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya ve Fransa gibi Avrupa ülkeleri gibi küresel pazarlarda bir referanstır. MARNYS® markası ve şirket değerleri, her yıl en prestijli uluslararası fuar ve etkinliklere katılımımız sayesinde tüm dünyayı dolaşıyor. Bunlardan bazıları VitaFoods Europe, VitaFoods Asia, Arab Health (Dubai), ExpoWest (California) veya CPHI’dir.

Sosyal ağlarda paylaşın

En çok okunanlar

En Yeniler